Замовити дзвінок

+38 (044) 490 40 94

+38 (044) 490 40 94

Ферментні таблетки

1 товарів
1

Ретельний догляд за лінзами – не менш важливе питання, ніж їх правильний підбір. Всі м'які контактні лінзи (мкл), за винятком щоденних, потребують використання багатофункціональних розчинів для зберігання, дезінфекції та усунення забруднень.

Для мкл тривалого носіння і квартальних лінз потрібне додаткове, більш ретельне очищення від органічних (протеїнових і ліпідних) відкладень, яке не під силу звичайним розчинам. З цією метою використовуються спеціальні ензимні таблетки. Завдяки особливим ферментам у своєму складі вони впливають на білкові і ліпідні відкладення на рівні молекул, розщеплюючи і розчиняючи їх. При цьому поверхня лінзи залишається неушкодженою. Цей спосіб очищення забезпечує комфортне і безпечне використання лінз протягом усього терміну придатності, визначеного компанією-виробником.

Як часто чистити лінзи ферментними таблетками

Кожен ферментний очисник має свій режим використання, зазначений, як правило, на упаковці. В середньому лікарі-офтальмологи радять проводити очищення лінз ферментними препаратами від одного разу на тиждень до 3-х разів на місяць. Такий режим очищення забезпечить вашим очам максимальний комфорт та збереже лінзи в ідеальному стані.

Очищення лінз – інструкція

Спосіб використання однаковий для більшості сучасних ферментних засобів, однак час очищення і необхідні пропорції можуть відрізнятися в залежності від складу препарату. Ось чому вкрай важливо уважно ознайомитись з інструкцією перед початком процедури.

 

Етапи використання ензимних таблеток для чищення лінз:

  1. Розчиніть таблетку у багатофункціональному розчині в пропорціях згідно з інструкцією. Виробник таблеток і розчину повинен бути однаковим!
  2. Занурте лінзи в отриману рідину. Час зазначений в інструкції.
  3. Промийте лінзи чистим розчином.

Таблетки для чищення – асортимент

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати ферментні таблетки для очищення контактної оптики. Додаткову інформацію щодо догляду за вашим типом лінз ви можете отримати у лікаря-офтальмолога або у фахівців нашої служби підтримки, надіславши листа або замовивши послугу «зворотний дзвінок». Будьте здорові!