Замовити дзвінок

+38 (044) 490 40 94

+38 (044) 490 40 94

Зволожуючі краплі для очей

17 товарів
1
2

Для чого потрібні зволожуючі краплі для очей

Контактна корекція міцно закріпилася в сучасному світі, як один з найбільш ефективних і комфортних способів поліпшення якості зору.

У неї є незаперечні переваги, такі як можливість вести активний спосіб життя, не знімаючи м'які контактні лінзи (мкл), включаючи навіть екстремальні види спорту. При цьому користувачі лінз не страждають від перепаду температур, при яких скельця окулярів запотівають, не відчувають дискомфорту від тиску окулярів на перенісся або вушні раковини.

Але є один досить важливий нюанс в контактній корекції – носіння лінз може пересушувати рогівку. При цьому виникають неприємні відчуття, різі, як ніби в око потрапили частинки піску, процес супроводжується подразненням і болем.

Чому так відбувається? При тривалому використанні лінз зменшується виділення слізної рідини, внаслідок чого око не отримує достатнього зволоження, з'являється відчуття сухості. Цей стан називається «синдром сухого ока», що повністю відображає клінічну картину.

Подібні симптоми можуть виникнути і при порушенні режиму носіння мкл, при використанні їх після закінчення терміну придатності або недостатньо якісному догляді.

Зволожуючі краплі незамінні при використанні контактної оптики, вони допомагають впоратися з відчуттям сухості очей.

Як не зіткнутися з синдромом сухого ока?

Щоб мінімізувати ризик розвитку синдрому сухого ока при носінні лінз, слід скористатися деякими порадами:

  • підбирати лінзи тільки після повного обстеження у лікаря-офтальмолога згідно з його призначенням;
  • якщо є така можливість, то давати очам відпочити від лінз і користуватися в цей час окулярами;
  • зволожувати приміщення, в якому ви перебуваєте, особливо в період опалювального сезону;
  • неухильно дотримуватися режиму і терміну носіння лінз, не перевищувати відведені норми;
  • проводити ретельний догляд і своєчасно замінювати аксесуари і засоби догляду за мкл;
  • використовувати зволожуючі краплі для контактних лінз відповідно до рекомендацій лікаря (зазвичай в період адаптації, під час постійної роботи за комп'ютером, у разі дальньої поїзки за кермом, в приміщеннях з низьким рівнем зволоженості).

Як користуватися очними краплями від сухості очей?

Існує величезний асортимент офтальмологічних крапель: від алергії, зволожуючі, препарати, що усувають набряклість та інші. Якщо ви зіткнулися з симптомами, що нагадують синдром сухого ока, зверніться до лікаря-офтальмолога. Він допоможе підібрати потрібний препарат серед великої кількості існуючих сьогодні на ринку і при необхідності призначить схему лікування декількома видами крапель.

При підборі лінз порадьтеся з лікарем, які саме краплі підійдуть для ваших мкл, в яких ситуаціях і як часто ними можна користуватися. Використовуючи краплі від сухості очей при носінні лінз, зверніть увагу на наступні моменти:

  • який термін зберігання відкритого флакона. Щоб не пропустити термін придатності, маркером напишіть на пляшці дату, до якої краплями можна користуватися;
  • як потрібно правильно зберігати відкриті краплі (в холодильнику або при кімнатній температурі);
  • не торкайтеся руками до ковпачка флакона, щоб не занести інфекцію в очі.

При дотриманні всіх рекомендацій користування лінзами неодмінно буде комфортним і подарує вам можливість бачити світ чітко і в яскравих фарбах!