Замовити дзвінок

+38 067 329 4998

+38 067 329 4998

Керування автомобілем у контактних лінзах

Водіння автомобіля вимагає особливої ​​уважності, оскільки кожен момент є важливим. Складні погодні умови, погана дорога, недостатній досвід за кермом - що завгодно може спричиняти незручності. Але найвагоміша незручність - це те, яка впливає на зір. Контактні лінзи під час водіння - більш комфортний і навіть рекомендований фахівцями-офтальмологами засіб, ніж окуляри, з багатьох причин.

 

Окуляри можуть зісковзувати в невдалий момент, вони становлять небезпеку в разі аварії, адже можуть пошкодити очі, не дають можливості так добре орієнтуватися, як лінзи, які:

 

  • не спотворюють розмірів навколишніх предметів, що вкрай важливо при водінні;
  • не звужують сприйняття простору;
  • забезпечують більш високу гостроту зору, ніж окуляри;
  • дозволяють краще орієнтуватися в просторі, забезпечують бінокулярний зір;
  • гарантують необхідну гостроту зору кожну секунду при водінні, їх не потрібно поправляти, як окуляри.

Лінзи набагато зручніші в носінні, їх можна використовувати з сонцезахисними окулярами, а чергувати їх з окулярами для корекції не протипоказано.

 

Деяким людям взагалі складно підібрати окуляри, через індивідуальну непереносимість,  що доволі часто буває при високій короткозорості, наприклад. Без лінз тут не обійтися, щоб забезпечити необхідну для водіння гостроту зору.

 

Дуже важливо, що контактні лінзи не обмежують периферійний зір і коло огляду в цілому, як окуляри. Ви завжди нормально будете орієнтуватися за допомогою дзеркал в ситуації зліва, зліва і ззаду на дорозі. Не потрібно повертати голову, як в окулярах, досить подивитися в дзеркало очима під потрібним кутом.

 

Є лінзи зі спеціальним асферичним дизайном, наприклад , PureVision або PureVision 2, які зменшують сферичні аберації як лінзи, так і очей, що дозволяє домогтися чіткого зору навіть в сутінках, що при водінні автомобіля є важливим.

 

Носіння лінз при водінні зручно ще й тому, що це вирішує проблему людей, які  соромляться носити окуляри, або тих, хто з певних причин відмовляється від них - незручно носити, гумки натирають перенісся, окуляри сповзають в спеку, запотіває скло і таке інше. Але корекція зору потрібна неодмінно, якщо чіткість картинки на дорозі не найкраща. Правильно підібрати лінзи допоможе лікар-офтальмолог. Він визначить, які необхідні саме Вам, з урахуванням не лише показників гостроти зору та наявності певних проблем, але й  індивідуальних особливостей очей, складу сліз.

 

Ще одним плюсом контактних лінз є їхнє відмінне поєднання із сонцезахисними окулярами, що є надзвичайно важливим у сонячну погоду. При поганому зорі замовлення діоптрійних сонцезахисних окулярів може досить таки суттєво позначитися на гаманці та затягнутися в часі. А у випадку з лінзами, Ви маєте змогу обрати будь-які сонцезахисні окуляри, адже зір у вас вже буде скориговано лінзами.

 

Однак варто зазначити, що водіння в кольорових лінзах має свої нюанси. Кольорова лінза містить непрофарбовані простір для зіниці суто певного діаметру. Таким чином, при зміні освітлення, коли зіниця розширюється (наприклад, при в'їзді в тунель), фарбована зона лінзи потрапить на зону зіниці і може викликати «помутніння» зору. Тому при водінні в кольорових (не плутати з відтіночними тонованими Focus SoftColor, де зони для зіниці немає) треба дотримуватися обережності.

 

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір м'яких контактних лінз - одноденні, планової заміни, гнучкого і безперервного носіння від провідних світових виробників. Однак пам'ятайте, що підбирати лінзи повинен виключно кваліфікований лікар-офтальмолог або контактолог після ретельного обстеження і з урахуванням  Ваших індивідуальних особливостей і побажаннь.


18.08.2017