Замовити дзвінок

+38 067 329 4998

+38 067 329 4998

Кольорові контактні лінзи

Сучасні лінзи для зміни кольору очей застосовують не лише для зміни зовнішності. Існують зразки кольорових лінз, які чинять лікувальну дію, або приховують якісь дефекти очей, наприклад, утворення рубців на рогівці, сліди травм, вроджені вади. Певною мірою лікувальним ефектом є й ослаблення світлобоязні при таких захворюваннях, як анірідія (відсутність райдужної оболонки ока) і диплопія.

 

Існує велика кількість моделей контактних лінз, яким спеціально надають легкого тонування - це полегшує їхній пошук. Деякі кольорові лінзи мають креативний малюнок ( «зірка», «котяче око»), що дозволяє їх використовувати в театральних постановках або у якості модного аксесуару. Крім цього, багато людей, які дбають про своє здоров'я, вважають за краще використовувати контактні лінзи кольорові, компоненти яких містять елементи, поглинаючі ультрафіолетове випромінювання. Застосування таких лінз у комплексі з іншими засобами та фільтрами від УФ-випромінювання, гарантує надійний захист очей.

 

Косметичні лінзи для зміни кольору очей бувають двох типів: легко тоновані (підсилюючі), крізь які видно власну райдужну оболонку, і зовсім непрозорі. Кольорові лінзи першого типу допомагають посилити природний колір очей. Однак це залежить від інтенсивності забарвлення райдужної оболонки. Чим більше клітин хроматофора в райдужній оболонці, тим вона темніше, і, відповідно, тим менша кількість світла відбивається. Тому контактні лінзи тоновані найефектніше виглядають на світлих очах, оскільки потік світла розсіюється основною речовиною ока раніше, ніж він відбивається назад.

 

Деякі «підсилюючі» лінзи мають повністю затоновану зону зіниці і райдужної оболонки. В такому випадку очі виглядають природно, зважаючи на відсутність перехідної зони між цветотональністью лінзи і радужкою ока. Також існують кольорові лінзи з непофарбованою периферичною частиною та зоною зіниці. Ці «легкі», світлі і майже прозорі лінзи практично не впливають на зір. Деяка зміна сприйняття кольору спостерігається лише на дуже короткий час при надяганні і знятті лінз.

 

Кольорові контактні лінзи повністю змінюють рідний колір очей. В такому випадку відображення світлового потоку відбувається не від власної райдужної оболонки, а від нанесеного на лінзу барвника, який і змінює колір очей. Для того, щоб очі виглядали природньо, на непрозору основу лінзи наносять малюнок райдужної оболонки. Непрозорі лінзи однаково успішно можна використовувати для зміни кольору і темних, і світлих очей.


18.08.2017