Замовити дзвінок

+38 (044) 490 40 94

+38 (044) 490 40 94

Кольорові контактні лінзи

Косметичні лінзи для зміни кольору очей тепер використвуються не тільки на кіноекранах. Кольорові контактні лінзи змінюють чи підсилюють натуральний колір очей, корегують зір або приховують дефекти. Змініть чи освіжіть образ з кольоровими МКЛ в інтернет-магазині Линзмастер.

 

Якими лінзами відтінити колір очей

Відтінкові лінзи підкреслюють натуральний колір ваших очей, не змінюють його цілком, але підсилюють, надають погляду глибини й яскравості. За рахунок темного обідка око візуально збільшується, а з візерунком, що копією малюнок райдужки, лінзи на очах виглядають натурально.

 

 

Повністю змінити колір очей

Непрозорі кольорові лінзи повністю змінюють колір очей<. Перекривають темні й світлі відтінки, надають насиченого, але разом з тим натурального кольору. Темний обідок візуально збільшує око, робить погляд неповторним та глибоким. Профарбований шар знаходиться усередині лінзи і не торкається рогівки ока, тому кольорові КЛ безпечні й комфортні в носінні.

 

Карнавальні лінзи

Кольорові лінзи, що перетворюють райдужку, надають їй немислимих фантастичних кольорів. Деякі моделі змінюють і форму зіниці: котяче око, мішень, павутиння тощо. Карнавальні crazy-лінзи створять неповторний образ на карнавалі, вечірці, на Хеллоуїн допоможуть перетворитися на відьму, вампіра, зомбі.

 

 

Корекція зору кольоровими лінзами

Кольорові лінзи можуть коригувати зір и бути просто декоративними, тобто з діоптріями і без — нульовки, які змінюють колір очей, не маючи оптичної сили. Кольорові контактні лінзи корегують короткозорість і далекозорість, а також маскують дефекти: більмо, травми рогівки, вроджені й набуті дефекти райдужної оболонки. Лінзы з УФ-фільтром захищають рогівку від шкідливого ультрафіолету.

 

Як вибрати кольорові контактні лінзи

Пройдіть огляд у офтальмолога, за його результатами лікар визначить радіус кривизни, оптичну силу, а також строки і режим носіння моделі лінз, яка вам підходить.

 

 

Вибирайте одноденні, місячні, квартальні чи традиційні кольорові КЛ, виходячи з того, чи ви хочете постійно змінювати колір очей чи час від часу.

 

Деякі салони оптики пропонують послугу примірки кольорових контактних лінз, щоб упевнитися, що колір вам підходить, органічно поєднується і повністю перекриває райдужку. По готовому рецепту замовляйте відтінкові, непрозорі кольорові чи карнавальні лінзи в інтернет-магазині Линзмастер.

 

 

Стаття оновлена 05.05.2018 р.


05.05.2018