Замовити дзвінок

+38 067 329 4998

+38 067 329 4998

Спорт та безтурботний відпочинок у контактних лінзах

Літо – чудовий час не лише для занять спортом та безтурботного відпочинку, але й для піклування про свій зір. У випадку, якщо ви наважилися відмовитися від окулярів на користь лінз, або плануєте придбати контактні лінзи вперше, кращої пори року для цього годі й шукати! Ви вже налаштувалися на довгоочікувану відпустку, подорож за кордон, заняття спортом або неспішні прогулянки літніми вечорами? Все, що вам необхідно - це забезпечити собі та своїм очам максимальний комфорт! Що саме слід урахувати, перебуваючи на відпочинку, та яких правил дотримуватися під час занять спортом?

Ваше здоров'я та комфорт - у ваших руках

Якщо ви плануєте подорож, обов'язково подбайте про запасну пару контактних лінз та перевірте наявність багатофункціонального розчину. Може трапитися так, що у відповідальний момент рідина закінчиться, а придбати нову не буде можливості.  Єдиний виняток з цього правила - одноденні контактні лінзи, які не потребують спеціального догляду та якнайкраще підходять мандрівникам. Кожного разу, надягаючи нову лінзу, ви зводите нанівець можливість забруднень, запалень і алергічних реакцій, які є невід'ємними сумними супутниками будь-якої подорожі.

 

Тому одноденні лінзи є ідеальними помічниками спортсменів і людей, які дотримуються активного способу життя. Виготовлені за особливими стандартами, ці вироби добре тримають вологу, забезпечують відчуття свіжості на цілий день та створюють максимальний комфорт під час фізичної активності: вони не обмежують периферійний зір або кут огляду, додають чіткості та контрастності.

Як правильно купатися, щоб не завдати шкоди лінзам та не травмувати очі?

Що ж це за літо без моря, річки або, у крайньому випадку, басейну чи аквапарку? Спека так і манить зануритись у теплу воду, полишивши усі турботи та думки! Однак слід пам’ятати, що купання у відкритих водоймах та басейнах може призвести до небажаних наслідків, адже волога – ідеальне середовище для росту та розмноження шкідливих мікроорганізмів. Задля попередження зайвих неприємностей, дотримуйтесь наступних правил:

  • користуйтеся виключно одноденними лінзами ­- їх можна позбутися одразу після купання або наприкінці дня, а вранці скористатися новою парою.
  • плануєте занурюватися під воду? Скористайтеся спеціальними окулярами чи маскою для пірнання.

Захист від ультрафіолетового випромінювання.

Із настанням тепла ми запасаємось захисними засобами для шкіри, які створені, щоб вберегти її від згубного впливу ультрафіолету. Однак очі потрібно оберігати не менш ретельно: вони настільки чутливі до сонячного випромінювання, що пошкодитися можуть не лише зовнішні, але і внутрішні тканини. Ще одна поширена помилка з приводу ультрафіолету полягає у впевненості, що найбільш небезпечним є перебування під палючим сонцем опівдні. Проте найбільший процент ультрафіолетового випромінювання наші очі отримують зранку на ввечері, саме тоді, коли небесне світило перебуває на рівні очей. Ось чому вкрай важливо захищати свій зір за допомогою контактних лінз, які мають УФ-блокатор, та сонцезахисних окулярів. Не має різниці, як саме ви плануєте відпочивати цим літом – безтурботно чи в активному русі, у будь-якому випадку, виходячи з приміщення на двір, подбайте про надійний захист очей від шкідливого випромінювання. Надягайте спеціальні контактні лінзи з UV-фільтром і сонцезахисні окуляри.

За умови дбайливого ставлення до своїх очей та відповідального підбору контактних лінз ваше літо мине на «відмінно»!


15.08.2017