Замовити дзвінок

+38 (044) 490 40 94

+38 (044) 490 40 94

Скільки коштують контактні лінзи?

Контактні лінзи змінюють ставлення людини до проблемного зору. Лінзи набагато зручніші, ніж окуляри: контактуючи з оком, вони правильно передають картинку, а окуляри знаходяться на відстані, звужують поле зору, викривляють розміри і форми.

 

А в деяких випадках це єдиний спосіб корекції зору: при різниці в аномаліях рефракції, наприклад, коли на одному оці 0, а на другому -7; при високому ступені астигматизму, коли людина погано переносить окуляри — крутиться голова, болять очі.

 

 

Від чого залежить вартість лінзи

Вартість лінз визначається:

  • видом і призначенням;
  • строком і режимом носіння;
  • матеріалом.

Лінзи за меншою ціною не гіршої якості, просто мають інші параметри. Проконсультуйтесь із офтальмологом і підберіть оптимальний по вартості варіант із тих, які підходять вам. Обирайте контактні лінзи світових брендів оптики на нашому сайті за доступною ціною.

 

Як вибрати контактні лінзи

Користуйтесь зручною системою пошуку та фільтрами: шукайте потрібні вам лінзи (згідно з рецептом від офтальмолога) за категоріями, часом носіння, брендом; сортуйте за ціною, оптичною силою, радіусом кривизни. З функцією порівняння на сайті Линзмастер не потрібно перемикатися між вкладками та вікнами — оберіть декілька товарів різних типів чи виробників і у зручному форматі переглядайте характеристики: матеріал, вартість, параметри.

 

Для цього натисніть на спливаючу іконку і додайте товари в розділ Порівняння.

 

 

Скільки коштують контактні лінзи

Обирайте тип лінзи, виходячи з власних потреб: кольорові лінзи, лінзи для корекції далекозорості, короткозорості, астигматизму, пресбіопії бувають різних строків носіння. Ціна за упаковку одноденних лінз більша, проте лінзи планової заміни потребують догляду й зберігання — розчину, контейнеру, для квартальних і традиційних — ферментні таблетки.

 

Ціни на сайті вказані за упаковку та за одну лінзу, якщо можливо придбати поштучно. Зверніть увагу, що, купуючи певні упаковки лінз по кілька штук, ви економите від 10 % вартості.

 

Середній діапазон цін на лінзи по строкам носіння:

 

 

Лінзи і засоби з догляду зі знижкою!

Інтернет-магазин Linzmaster регулярно проводить акції для своїх клієнтів. Слідкуйте за оголошеннями на сайті та ловіть товари за зниженою ціною в розділі Акційні набори. А краще підпишіться на розсилку, щоб першими дізнаватись про новинки й вигідні пропозиції інтернет-магазину.

 

Стаття оновлена 05.05.2018 р.


05.05.2018