Замовити дзвінок

+38 (044) 490 40 94

+38 (044) 490 40 94

Відкриваємо всю правду про кольорові контактні лінзи

Привнесіть у свій образ родзинку, зачаровуйте феєричним поглядом з кольоровими контактними лінзами. М’які, зручні й безпечні кольорові МКЛ можуть корегувати зір, просто змінювати колір очей чи підкреслювати натуральний відтінок, захищати очі від шкідливої дії ультрафіолетових променів, маскувати дефекти.

 

 

Не впевнені, чи підійдуть вони вам? Не можете визначитися, які саме варто замовити? Линзмастер відповідає на ваші запитання про кольорові контактні лінзи.

 

Чим безбарвні лінзи відрізняються від кольорових?

У кольорових та звичайних лінз багато спільних характеристик:

Відміна кольорових лінз у головній функції — зміні кольору очей. Легко й безпечно кольорові МКЛ перетворюють райдужку, змінюють чи підкреслюють відтінок, роблять погляд глибшим, візуально збільшують очі. Деякі моделі прозорих лінз мають легке кольорове маркування для зручності знаходження у розчині, але на колір очей це не впливає.

 

В чому різниця між кольоровими, відтінковими та карнавальними лінзами?

Кольорові лінзи надають погляду глибини й яскравості, візуально збільшують око за рахунок темного обідка, відтінкові й непрозорі кольорові КЛ виглядають натурально з візерунком, який копіює малюнок райдужки.

 

 

Карнавальні надають райдужці неймовірних фантастичних кольорів, деякі моделі змінюють форму зіниці: котяче око, мішень, павутиння тощо, створюють неповторний образ на тематичній вечірці, карнавалі. Кольорові лінзи без діоптрій підходять людям з хорошим зором, яким не потрібна корекція.

 

Характеристика Відтінкові лінзи Кольорові лінзи Карнавальні лінзи
Забарвлення легко забарвлені повне тонування повне тонування
Зміна кольору відтіняють природній колір очей кардинально змінюють природній відтінок змінюють колір райдужки і форму зіниці
Для світлих очей + + +
Для темних очей не помітні на темних + +
Діоптрії з діоптріями і без з діоптріями і без без діоптрій

 

 

Чи шкідливі кольорові лінзи?

Кольорові МКЛ з’явилися на офтальмологічному ринку давно, і виробники постійно вдосконалюють технології для покращення комфорту носіння лінз. Але, не зважаючи на це, стосовно кольорових лінз ще поширені некоректні думки й міфи.

 

Важливо володіти вірною інформацією для безпечного носіння:

  • Кольорові контактні лінзи небезпечні для зору тільки якщо неправильно за ними доглядати, не дотримуватися режиму й строку носіння.
  • Змінюють відтінок очей, не травмуючи очне яблуко і не наносячи шкоди зору: кольоровий пігмент знаходиться всередині лінзи, якісні й безпечні фарбники не контактують з оком.
  • Носіть лінзи постійно чи час від часу, пробуючи нові відтінки, але завжди згідно з інструкціями на упаковці та порадами офтальмолога.

 

 

  • Чи можна носити кольорові лінзи дітям? Якщо немає протипоказань, по рекомендації офтальмолога діти можуть носити кольорові лінзи.
  • В них можна займатися спортом, мандрувати.
  • Кольорові МКЛ не призначені для сну.
  • Карнавальні лінзи носять до 4 годин через погане пропускання кисню.
  • В непрозорих кольорових КЛ небажано сідати за кермо увечері та у темну пору доби: при розширенні зіниці її перекриває непрозора частина лінзи, що впливає на чіткість зору.
  • Корегують короткозорість і далекозорість, маскують травми рогівки, більмо, вроджені й набуті дефекти райдужки.

 

 

В інтернет-магазині Линзмастер продаються сертифіковані лінзи перевірених виробників: Alcon, Bausch & Lomb, Cooper Vision, Gelflex, Maxima Optics та ін., а також все для правильного догляду й зберігання: розчини, контейнери, зволожуючі краплі.

 

Як правильно підібрати кольорові лінзи?

Для підбору кольорових контактних лінз пройдіть огляд у офтальмолога: лікар визначить радіус кривизни, оптичну силу, а також строки й режим носіння моделі лінз, яка вам підходить.

 

Обирайте режим носіння, виходячи з того, чи хочете ви постійно змінювати колір очей чи час від часу: одноденні, місячні, квартальні чи традиційні лінзи.

 

Щоб зрозуміти, який колір отримається з кольоровими лінзами на ваших очах, скористуйтесь послугою примірки кольорових контактних лінз, яку пропонують салони оптики. Так, ви будете певні, що колір підходить, органічно поєднується і повністю перекриває райдужку. За готовим рецептом замовляйте відтінкові, непрозорі кольорові чи карнавальні лінзи в інтернет-магазині Линзмастер.

 

 

Стаття оновлена 11.05.2018 р.


11.05.2018