Замовити дзвінок

+38 067 329 4998

+38 067 329 4998

Підбір контактних лінз

Підбір контактних лінз для корекції зору є надзвичайно відповідальною справою. Це твердження вірне і для очкової корекції, але у випадку з контактними лінзами – правдиве вдвічі. Чутливість до навіть найсучасніших лінз суто індивідуальна в кожної людини. Неправильно підібрані лінзи можуть стати причиною тяжких ускладнень для рогівки ока, та навіть призвести до втрати зору. Контактні лінзи зможуть продемонструвати всі свої чудові якості, тільки за умови оптимальної відповідності до всих особливостей ваших очей. Бажано довірити підбір контактних лінз для корекції зору кабінетам і клінікам, які спеціалізуються на цьому питанні і володіють необхідним обладнанням для повного визначення всіх параметрів зору. Там вам не тільки підберуть відповідні контактні лінзи, але і навчать, як з ними поводитися та доглядати.

Якщо ви користуєтеся контактними лінзами, бажано регулярно відвідувати фахівця з контактної корекції зору. Деякі ускладнення можуть розвиватися поволі, без помітних порушень зору і відсутності неприємних відчуттів.

Якщо ж при використанні лінз з'явилося відчуття свербіння, дискомфорту, почуття піску і засміченості в очах - потрібно негайно звернутися до спеціалізованого закладу охорони здоров’я .


18.08.2017