Замовити дзвінок

+38 067 329 4998

+38 067 329 4998

Одноденні контактні лінзи

Для життя в сучасному темпі, коли важливо вміти розпоряджатися часом, не менш важливо слідкувати за здоров’ям, особливо якщо це стосується зору.

Одноденні контактні лінзи вирішують проблеми зору та економлять час, який зазвичай витрачається на обов’язковий догляд за КЛ.

 

Чим вигідні одноденні лінзи

Місячні, двотижневі, квартальні, традиційні — на ринку контактної корекції безліч сучасних лінз різних характеристик: матеріал, повнота корекції , гігієнічні характеристики, вартість. Але серед усіх видів КЛ офтальмологи та пацієнти все більше відмічають одноразові.

Лінзи щоденної заміни викидають після використання і кожного разу одягають нову пару: максимальний комфорт носіння та якісна корекція з перевагами одноденок:

  • Простота догляду — не вимагають догляду й зберігання: не потрібні багатофункціональні розчини та ферментні таблетки, контейнери.
  • Гігієнічність — свіжа пара зі стерильного розчину мінімізує можливість занесення інфекції в око.
  • Зручність використання — займають мало місця, незамінні у подорожах та відрядженнях: не потрібно возити з собою флакони з розчинами та контейнери для зберігання.

 

Чи є недоліки?

Недоліком одноразових лінз вважають вищу, порівняно з іншими типами КЛ, вартість. Проте це не зовсім вірне твердження: у випадку з одноденками не потрібно підбирати засоби з догляду, зникає стаття витрат на контейнери та розчини.

Крім цього, здоров’я очей — не те, на чому варто економити. Порівнюючи з лінзами довготривалого носіння, коли з необережності чи забудькуватості допускаються помилки у догляді й зберіганні, з одноденними КЛ нижча вірогідність ускладнень — кератитів, кератокон’юнктивітів, виразок рогівки тощо.

 

Які одноденні лінзи кращі

Щоб правильно підібрати одноденки, які підійдуть саме вам, зверніться до офтальмолога. Лікар визначить радіус кривизни, діаметр, оптичну силу та порадить оптимальний варіант, враховуючи особливості очей.

Лінзи підбирають за характеристиками: матеріал виготовлення, м’якість, змочуваність, вміст вологи, проникність кисню, а також дизайн поверхні, наявність УФ-блокаторів, біосумісність.

 

Гідрогелеві одноденні лінзи

Високий вміст вологи та низький модуль пружності — м’які, не викликають дискомфорту при носінні, добре «сідають» на рогівку. Підійдуть тим, хто починає користуватися контактною корекцією, і тим, хто не переносить силікон. Недолік — низька киснепроникність 20-40 Dk/t, тому їх не призначають на довгий період.

Популярні гідрогелеві одноденки на сайті Linzmaster:

 

Силікон-гідрогелеві одноденні лінзи

Порівняно з гідрогелевими МКЛ проникність кисню більша, але лінзи жорсткіші та містять менше вологи. Хоча сучасні силікон-гідрогелеві КЛ виготовляють із матеріалів, які не відштовхують вологу, легко змащуються слізною рідиною та не викликають пересихання очей.

 

Популярні силікон-гідрогелеві одноденки в інтернет-магазині Линзмастер:

 

Торичні та мультифокальні одноденні лінзи

Пацієнти з астигматизмом та віковою далекозорістю також корегують зір одноденними МКЛ. Ціна на такі лінзи вища через складний дизайн та особливе обладнання для виготовлення.

Для корекції астигматизму замовляйте торичні лінзи Dailies Aqua Toric, пресбіопії — Biotrue ONEday For Presbyopia чи Dailies Aqua Multifocal.

 

Кольорові одноразові лінзи

Якщо хочете безпечно змінити колір очей та спробувати різні відтінки, або змінювати образ не постійно, а час від часу, вибирайте кольорові одноденні Alcon FreshLook one day чи Freshlook Illuminate.

 

Скільки коштують одноразові лінзи

Купляючи певні упаковки лінз по декілька штук, ви економите від 10 % вартості. Користуйтесь зручною системою пошуку та фільтрами на сайті Linzmaster: шукайте лінзи за брендом, ціною, оптичною силою, радіусом кривизни.

 

Тип КЛ

Упаковка, шт.

Середній діапазон цін

+/-

30 шт.

90 шт.

495 — 900 ₴

1140 ₴

Торичні

30 шт.

840 ₴

Мультифокальні

5 шт.

30 шт.

200 ₴

1050 ₴

Кольорові

10 шт.

540 ₴

 

Слідкуйте за регулярними акціями на сайті та ловіть товари за зниженою ціною в розділі Акції та знижки. А краще підпишіться на розсилку і першими дізнавайтесь про вигідні пропозиції інтернет-магазину.

 

Стаття оновлена 15.05.2018 р.


18.08.2017