Замовити дзвінок

+38 (044) 490 40 94

+38 (044) 490 40 94

Новинка: лінзи Dailies Total 1 з градієнтним вмістом води

Ми звикли, що для виготовлення контактних лінз використовують гідрогель або силікон-гідрогель. Обидва матеріали мають ряд переваг і недоліків, що породжує безліч суперечок і нерідко ускладнює нам життя. Адже часом так складно визначитися, які МКЛ купувати — з гідрогелю чи силікон-гідрогелю...

 

Однак недавно проблема вибору зникла завдяки американській компанії Alcon. Її нові контактні лінзи Dailies Total 1 зроблені з двох різних матеріалів і об'єднують в собі кращі характеристики гідрогелевих і силікон-гідрогелевих МКЛ. Лінзи містять до 100% вологи на поверхні і при цьому відмінно пропускають повітря. Їх киснева проникність становить 156 Dk / t.

 

Не вірите, що так буває?

 

Що ж, давайте подивимося, як виробникам вдалося добитися цього ...

 

 

У чому особливість водоградієнтного матеріалу?

Чи доводилося вам коли-небудь працювати з графічними редакторами на зразок Paint або Photoshop? Якщо так, то ви точно бачили градієнт — плавний перехід від одного кольору до іншого ... Ні? Тоді подивіться на дівчат, чиє волосся пофарбоване за типом омбре.

 

Зверніть увагу на поступовий, практично невловимий перехід між двома різними кольорами. Біля коренів волосся має більш темне і насичене забарвлення. Але ближче до кінчиків колір стає менш щільним.

 

 

За таким же принципом розподіляється і рідина в водоградієнтному матеріалі. У центрі її зовсім мало, на поверхні — дуже багато. Завдяки цьому лінзи з градієнтним вмістом води мають дивовижні властивості, які раніше не вдавалося об'єднати ні в одних МКЛ.

 

Будова водоградіентного матеріалу:

  • Силікон-гідрогелева серцевина. Відрізняється низьким вмістом вологи (33%). Добре пропускає повітря, забезпечує транспорт кисню до рогівки ока.

  • Поверхневий шар з гідрогелю. Чудово притягує і утримує вологу. Містить 80-100% води. Зберігає поверхню лінз зволоженою протягом усього дня.

 

 

Чому лінзи з градієнтним вмістом води — кращі?

МКЛ з водоградіентного матеріалу мають масу переваг. Головні з них — високий вологовміст, чудова киснева проникність і відсутність силікону на поверхні.

 

Контактні лінзи Dailies Total 1:

  • Мають рівну, м'яку, ультрагладкую поверхню. Щільно прилягають до рогівки і не "чіпляються" за повіки під час моргань. Лінзи не відчуваються на очах і забезпечують комфортне носіння до 14 годин поспіль.

  • Відмінно зберігають вологу і не підсихають. Не викликають відчуття сухості і дискомфорту. З Dailies Total 1 ймовірність розвитку синдрому сухого ока — мінімальна.

  • Вільно пропускають повітря до рогівки. Не викликають її кисневого голодування, набряку і неоваскуляризації. Завдяки цьому МКЛ можна носити без найменших побоювань.

  • Не містять на поверхні силікону, який міг би контактувати з тканинами ока і викликати алергічні реакції. Тому Dailies Total 1 ідеально підходять алергікам і людям з чутливими очима.

 

 

Лінзи Dailies Total 1 на Linzmaster.ua

Щоб купити новинку на сайті Linzmaster.ua, вам знадобиться рецепт. По ньому ви зможете вибрати лінзи з відповідною оптичною силою. Якщо раніше ви вже носили МКЛ, то можете використовувати наявний у вас рецепт. Якщо ні — скоріше вирушайте на консультацію до лікаря-офтальмолога.

 

З'явилися питання?

 

Сміливо телефонуйте за номером +38 067 329 4998


09.07.2018