Замовити дзвінок

+38 067 329 4998

+38 067 329 4998

Якого догляду потребують лінзи

Не секрет, що через свій склад, м'які контактні лінзи потребують особливого догляду. Справа у тому, що вони містять значну кількість води, тобто, коли ви їх не використовуєте, лінзи обов'язково повинні зберігатися у водному соляному розчині.

 

І це не просто примха чи бажання виробників заробити на своїх споживачах додаткові кошти. Такі заходи є необхідними у першу чергу для самих користувачів контактних лінз.

 

Завжди варто пам'ятати про те, що лінзи, а з ними і ваші очі схильні до проникнення шкідливих бактерій. Беручи до уваги той факт, що при використанні будь-яка контактна оптика постійно піддається забрудненню, то система догляду та очищення для неї є вкрай необхідною. Використання сумнівних розчинів швидко виведе з ладу навіть найкращі лінзи та в результаті негативно вплине на здоров'я ваших очей. Постає наступне питання: що робити та скільки коштів потрібно витратити, щоб лінзи залишалися в найкращому стані?

 

На сьогодні існує це ціла група препаратів: зволожуючі і змащувальні краплі, розчини для регулярного очищення лінз, багатофункціональні розчини, системи дезінфекції та розчини для зберігання лінз.

 

Зволожуючі і змащувальні краплі - це засоби, що застосовуються задля попередження дискомфорту, пов'язаного з сухістю очей, причиною якої можуть бути різні чинники. Це і несприятливі умови, такі як суха спекотна погода або сильний вітер. Також це може бути сухість, що пов'язана зі зниженим виділенням слізної рідини. Використання зволожуючих крапель, наприклад ReNu ™ MultiPlus Lubricating & Rewetting Drops від Bausch & Lomb призведе інтенсивнішого утворення слізної рідини, а змащувальні краплі допоможуть зменшити тертя між лінзою, повікою і рогівкою. Такі краплі допоможуть при невеликих алергічних реакціях або за ознак втоми.

 

Розчини для регулярного очищення лінз, такі як Opti-Free Espress або ReNu MultiPlus ® від Bausch & Lomb видаляють різні типи забруднень і дезінфікують їх. Можна виділити очисники, що застосовуються кожен день або ферментні засоби, які використовуються не частіше, ніж один раз на тиждень. Ці розчини також поділяються на декілька груп. Жир, косметику, солі кальцію і білки ефективно видаляють поверхнево-активні речовини. Ферментні очисники контролюють розпад органічних забруднень, які потім просто змиваються з лінзи. Домішки, що збільшують механічний вплив розчинів на поверхню лінз не пошкоджуючи її тендітну структуру, знімають відкладення і білки. Жирові відкладення – це завдання для органічних розчинників.

 

Універсальні розчини використовуються при щоденному догляді. Вживаючи такі засоби, Ви одночасно дезінфікуєте, зволожуєте, змащуєте, чистите і зберігаєте лінзи.

 

Розчини для зберігання лінз - препарати, які, в першу чергу, допоможуть Вам зберегти якості та характеристики лінзи на весь термін придатності. Такі розчини також мають дезінфікуючі властивості. Ними можна змочувати лінзи, додавши невелику кількість засобу прямо в очі.

 

Широкий асортимент засобів, представлений в нашому магазині, здатний задовольнити Ваші потреби, як за якістю, так і за ціною.


18.08.2017